• Ponuka práce
Slovak language English language
Vtip pre Vás
Kalendár r. 2012 "ŽIVOT KOLONÁDY/LIFE OF COLONADE"

      Pre rok 2012 "Úsmev, štastie, dobrá vec ..." n.f. a  spoločnosť Art pro fór s.r.o. pripravili pre priaznivcov humoru kalendár kresleného humoru. Predstaví sa pieštanský karikaturista Bobo Pernecký. Kalendár má názov „ŽIVOT KOLONÁDY“.
      Architekt a známy slovenský karikaturista v ňom svojím filozoficko-vážnym humorom bez slov vyjadruje svoje pohľady na charaktery ludí a ich postoje k životu. 13 humorných kresieb a 12 portrétov núti diváka zamyslieť sa. Ako prezrádza aj samotný názov, autor v sebe nezaprie patriotizmus k mestu a prostrediu, v ktorom žije a tvorí.

      Kalendár je konštrukčne verný tradícii a vizuálne nadväzuje na predošlé. Rozmery sú 250 mm x 135 mm. Konštrukcia je doplnená tak, aby bol použitelný ako stolový kalendár, ale je možné ho aj zavesiť na stenu.
      Má 3 časti. V prvej je každému mesiacu venovaný farebný kreslený vtip bez slov.
      Druhá časť obsahuje slovenský zoznam mien a priestor pre poznámky. Označenia dní a mesiacov sú v slovenčine, češtine a v angličtine, čím sa vytvára predpoklad vhodného reprezentačného predmetu aj pre neslovensky hovoriaceho užívatela .

      Tretiu tvorí 12 mesačných prehľadov dní doplnených o čiernobiele karikatúry rôznych typov ludí.
      Kalendár obsahuje venovanie, priestor na poznámky, kalendárium na r. 2012 a 2013, telefónny adresár. Vychádza v limitovanom množstve, ktoré zaručuje výnimočnosť a exkluzivitu. Na objednávku je možné zabezpečiť potlač stojana kalendára.
Kalendár nadväzuje na úspešnú knihu autora „ČLOVEKOPIS“, ktorú vydal pred krátkym časom.
Jeho predaj realizuje "Úsmev, šťastie, dobrá vec ..." n.f.

OBJEDNAŤ


Reklamní partneri
webdesign © bart.sk
Kalendár pre rok 2003Kalendár pre rok 2004Kalendár pre rok 2005Kalendár pre rok 2006