• Ponuka práce
Slovak language English language
Vtip pre Vás

Rozpr·vky o†straöidielkach z†Urbanovej veûe...     Druhým dielom z cyklu "Košické rozprávky ..."„Rozprávky o strašidielkach z Urbanovej veže“.. Knižka písaná sviežim peromJanky Mičuchovej a ilustrovaná kresbami Jozefa Jurka prináša rozprávky spojené s historickým centrom mesta a jeho minulosťou.

    Hlavnými hrdinami príbehov sú dievčatko Tea a jej kamarát Ľuboš, ktorí sa zoznámia so strašidielkami sídliacimi v starej Urbanovej veži. Spolu s nimi prežijú krásne prázdninové leto plné dobrodružných zážitkov.

Rozpr·vky o†straöidielkach z†Urbanovej veûe...    Tak ako „Rozprávky o Katke ...“, aj táto knižka je venovaná deťom (ale aj dospelákom), Košičanom (ale aj nekošičanom). Jednoduchým a príjemným spôsobom vťahuje čitateľa do deja a oboznamuje ho s pamiatkami v centre mesta Košice a ich históriou. Je venovaná tým, ktorí majú toto mesto radi a tým, ktorí sa s ním chcú zoznámiť.

    Knižka ma tvrdú väzbu, formát A5 a cca 120 krásne farebne ilustrovaných strán. Môžete si ju zakúpit na dobierku resp. v predajných miestach v Košiciach.


ObjednaťReklamní partneri

   
   
Mediálni partneri
webdesign © bart.sk
Kalendár pre rok 2003Kalendár pre rok 2004Kalendár pre rok 2005Kalendár pre rok 2006